









2 328 ₴
Компактний кемпінговий стіл Bo-Camp Woodbine Compact — чудове рішення для тих, хто цінує мінімалізм, легкість і зручність у використанні. Завдяки невеликій висоті (24 см) цей стіл зручно використовувати в середині намету, розмістити на пікніковому килимку або як імпровізований піднос для сніданку в ліжку.
Стільниця з МДФ з декоративним оздобленням під дерево додає естетики та індустріального шарму. Каркас з алюмінію забезпечує легкість конструкції та витримує навантаження до 25 кг. Складані ніжки дозволяють швидко розкласти або зібрати стіл, а ручка на боці полегшує транспортування. У складеному вигляді стіл має товщину всього 3.5 см — його зручно зберігати або брати із собою в подорож.
Під стільницею розміщена сітка, де можна зберігати посуд, перекус або інші дрібні речі, що завжди мають бути під рукою.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 1.70 |
| Вага (Кг) | 1.45 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 24 см |
| Габарити упаковки | 570х360х45 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл складаний — 1 шт.; Сітка — 1 шт. |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Призначення | Для дому | Кемпінгові | Охоти | Рибна ловля | Сад городу |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 560х340х240 мм |
| Розміри стільниці | 56x34 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Коричневий, коричневий |
| Ціна | 1998.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 25 |