


10 699 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | білий кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 59.6 x 45.4 x 46.1 |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Мінімальна температура нагріву води | 15 °C |
| Обсяг ємності для води | 47.1 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | сухий ТЕН |
| Встановлення | вертикальна/горизонтальна/// Теплопотері за вертикального настінного монтажу: 1.22 кВтч/24 год; Теплопотері за горизонтального настінного монтажу: 1.45 кВтч/24 год |
| Функції | захист від замерзання |
| Час нагрівання | 1.9 /год |