









7 584 ₴
Великий кемпінговий стіл Bo-Camp Northgate 100×70 см поєднує в собі легкість, практичність і стильний індустріальний дизайн. Овальна стільниця з МДФ з ефектом бетону не тільки виглядає сучасно, а й забезпечує достатньо місця для 4–6 людей. Завдяки складній конструкції у форматі валізи, знімним ніжкам і ручці для перенесення — цей стіл зручно транспортувати і зберігати.
Стіл має дві висоти встановлення (36 та 70 см), тому його легко адаптувати під пікнік на землі чи повноцінний обідній стіл. А регулювальні гвинти на ніжках дозволяють надійно встановити конструкцію навіть на нерівній поверхні. Знизу передбачена сітка для зберігання посуду або речей — звільняє стільницю і додає зручності в кемпінгових умовах.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 6.60 |
| Вага (Кг) | 6.00 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 36/70 см |
| Габарити упаковки | 735х525х80 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки — 4 шт.; Сітка — 1 шт.; |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 1000х700х700 мм |
| Розміри стільниці | 100х70 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Сірий,Серый |
| Ціна | 7584.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 30 |