

5 499 ₴
5 224,05 ₴
Кольца Vortex Pro Ring 30mm High (1.26") (PR30-H) предназначены для установки оптических прицелов на оружие.
Крепления изготовлены из прочного алюминиевого сплава 7075 T6 с твердым анодированием, устанавливаются на планку Вивер/Пикатинни.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930352 |
| База кріплення | Picatinny/Weaver |
| Вес | 50,7 г кг |
| Вага в упаковці | 0,140 кг |
| Висота від планки до центру | 32 мм |
| Высота | Високе |
| Габарити | 18,4 х 49 х 40 мм |
| Габарити упаковки | 14,4 x 11 x 2,2 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина планки | 18,4 мм |
| Комплектация | Кільця Pro Series, шт: 2<br /> Ключ для фіксації гвинтів T-25, шт: 1<br /> Додаткові гвинти, шт: 2 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | США |
| Материал | Авіаційний алюміній |
| Посадкове місце (Діаметр кілець) | 30 мм |
| Тип | Кольца |
| Фіксація на зброї | Постійне |
| Цвет | Black |