




12 499 ₴
11 624,07 ₴
Нове покоління найпопулярнішої лінійки біноклів Vortex Diamondback HD - це покоління високої роздільної здатності зображення. Сучасна HD-оптика дозволяє мінімізувати спотворення та досягти реалістичного зображення. Надміцне покриття ArmorTec забезпечує захист лінз від подряпин, масел та бруду. Призми з високоякісного скла BAK4 з фазовою корекцією та діелектричним покриттям сприяють приголомшливій деталізації. Вся оптика тепер поміщена у міцний та легкий корпус із алюмінієвого сплаву. Продуктивність біноклів Vortex Diamondback HD значно переважає їх вартість. Вдалий дизайн біноклів залишився без змін. Легкий ергономічний магнієвий корпус бінокля має сучасний дизайн, оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникністю та заповненим аргоном, що запобігає запотіванню оптики при різких змінах температури. Корпус біноклів компактний, легкий, а головне, зручний для захоплення пальцями рук. Мінімальна дистанція фокусування бінокля настільки хороша, що дозволяє буквально спостерігати навіть те, що відбувається на відстані півтора метра. Можна без сумніву сказати, що ці біноклі значно перевершують конкурентів у своєму класі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 875874009929 |
| Артикул | 927118 |
| Вага | 454 г кг |
| Вага в упаковці | 0,855 кг |
| Винесена окулярна точка | 14 мм |
| Габарити | 112 х 117 x 48 мм |
| Габарити упаковки | 16 х 15 х 10 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Регулювання міжосьової відстані, мм: 57-73 Корекція діоптрії: +5/-5 |
| Діаметр вихідної зіниці | 3,2 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Клас | Для полювання |
| Кратність наближення | 10х |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi-Coated) |
| Максимальне збільшення: | 10 |
| Матеріал | Алюміній з гумовим покриттям |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 1,8 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні з декількома фіксованими положеннями |
| Поле зору на 1000 м | 113 м |
| Реальний кут зору | 6.5 ° |
| Світлосила | 10.2 |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкції | Roof |
| Фактор сутінків | 17.89 |
| Колір | Green |