









6 989 ₴
Маючи загалом стандартну висоту і ширину, ця модель вирізняється подовшеною стільницю. А головне Bo-Camp Premium 120x60 cm Grey з колекції Industrial має термо- і вологостійку стільницю і стане незамінним супутником вашого відпочинку в садочку, на дачі чи на природі. Розмір стільниці дозволяє комфортно розмістити за ним від 6 до 8 людей, а сітка під стільницею допоможе не завантажувати поверхню речами. Корпус столу, виконаний з алюмінію, легко складається, а розбірні телескопічні ніжки столу регулюються в двох рівнях (36/70 см). Ніжки також можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів.
Bo-Camp Premium 120x60 можна дуже компактно зберігати і переносити у вигляді кейса, завдяки складній стільниці і ручці. У транспортному положенні стіл зафіксований двома замками, що запобігають мимовільному розкриттю.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 5.50 |
| Вага (Кг) | 5.50 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 36/70 см |
| Габарити упаковки | 640х630х80 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки секційні — 4 шт.; Сітка — 1 шт.; |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 1200 х 600 х 700 мм |
| Розміри стільниці | 120х60 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Сірий,Серый |
| Ціна | 5688.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 20 |