







4 872 ₴
Алюмінієвий стіл Bo-Camp 100x70 cm - надзвичайно тонкий у складеному вигляді стіл для повноцінного розміщення шістьох персон. При цьому ніжки столу регулюються по двом рівням висоти (36/70 см). Ніжки столу можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Із додаткових зручностей варто відзначити, що стіл оснащений знімною сіткою, що розташовується під стільницею.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 5.80 |
| Вага (Кг) | 4.90 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 36/70 см |
| Габарити упаковки | 1010х720х40 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки — 4 шт.; Сітка — 1 шт.; |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 1000х700х700 мм |
| Розміри стільниці | 100х70 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Сірий,Серый |
| Ціна | 4872.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 25 |