






7 962 ₴
Алюмінієвий стіл Bo-Camp Case Model 150x80 cm - найдовший та найширший серед аналогічних столів виробника. При цьому ніжки столу регулюються по трьом рівням висоти (55/65/70 см). Ніжки столу можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Крім того, стіл можна дуже компактно зберігати і переносити у вигляді кейса, завдяки знімним ніжкам, складаній стільниці і ручці. Із додаткових зручностей варто відзначити, що стіл оснащений знімною сіткою, що розташовується під стільницею.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 8.55 |
| Вага (Кг) | 8.00 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 55/65/70 см |
| Габарити упаковки | 830х780х80 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки — 4 шт.; Сітка — 1 шт.; |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 150х800х700 мм |
| Розміри стільниці | 150х80 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Сірий,Серый |
| Ціна | 7962.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 50 |