





2 806 ₴
Алюмінієвий стіл Bo-Camp Case Model 56x34 cm є невисоким і компактним кемпінговим столом для пари або невеликої родини, що дозволяє використовувати пляжні або кемпінгові стільці з низькою посадкою, або встановитийого між шезлонгами. При цьому ніжки столу регулюються по двом рівням висоти (24/45 см). Ніжки столу можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Крім того, стіл можна дуже компактно зберігати і переносити у вигляді кейса, завдяки знімним ніжкам і ручці.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 2.10 |
| Вага (Кг) | 1.90 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 24/45 см |
| Габарити упаковки | 565х360х45 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки — 4 шт.; |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 560х340х450 мм |
| Розміри стільниці | 56х34 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Сірий,Серый |
| Ціна | 2274.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 50 |