



4 199 ₴
Сумка-візок Rolser Big Polar 2 Negro (BIG001-1023) - це сучасний та функціональний візок для покупок, розроблений для полегшення транспортування товарів. Вона оснащена легкою алюмінієвою рамою і двома великими колесами, що забезпечують плавне пересування по різних поверхнях. Також є зовнішня та внутрішня кишеня. Максимальне навантаження становить 40 кг, проте рекомендується не перевищувати 25 кг для оптимального використання. Сумка кріпиться до рами за допомогою текстильної липучки, що дозволяє легко знімати та чистити її.
Однією з ключових особливостей моделі є система подвійного складання, що дозволяє компактно скласти як передню опору, що використовується для паркування візка, так і саму конструкцію. Це робить зберігання та транспортування візка зручнішим.
Для додаткової зручності передбачений багатофункціональний гачок, що адаптується для кріплення до візків у супермаркетах та призначений для підвішування сумок чи інших предметів.
Завдяки поєднанню міцності, місткості та ергономічного дизайну це чудовий вибір для комфортного шопінгу.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8420812006441 |
| Артикул | 931439 |
| Вага | 2,3 кг кг |
| Вага в упаковці | 1,2 кг |
| Габарити упаковки | 44 х 21 х 68 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| ДЕКОРУВАННЯ | Однотонні моделі |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Матеріал | Polyester 400D PVC |
| Обсяг | 44 л л |
| Особливості | Складна |
| Розміри в складеному вигляді | 41 x 17 x 65 см |
| Розміри | 41 x 32 x 104 см |
| Розміри сумки без шасі | 33 x 19 x 71см |
| Тип | Сумки-візки |
| Колір | Negro |