







6 999 ₴
6 509,07 ₴
Ласкаво просимо в майбутнє! COM8 - нова концепція візка з найсучаснішим дизайном, повністю чорною конструкцією, з використанням найбільш інноваційних матеріалів. Алюмінієвий складаний візок оснащений двома великими колесами, має футуристичний колір та дизайн. Він допоможе Вам з будь-яким видом транспортування невеликих вантажів. Ідеально підходить для транспортування речей на пляж, продуктів з магазину, речей до спортзали тощо. Колеса легко знімаються, що дає змогу компактно зберігати та переносити візок. Велика сумка має подвійну внутрішню кишеню та задню кишеню на блискавці. Сучасна сумка-візок Rolser Com MF 8 Black Tube Negro (COH012-1026) стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або на ринок за продуктами.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8420812013180 |
| Артикул | 931447 |
| Вага | 3,505 кг кг |
| Вага в упаковці | 3,7 кг |
| Габарити упаковки | 48 х 24 х 113 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Матеріал | Polyester |
| Обсяг | 53 л л |
| Особливості | Складна |
| Розміри в складеному вигляді | 47,5 х 23 х 108,5 см |
| Розміри | 47,5 х 42 х 101 см |
| Розміри сумки без шасі | 33 x 24 x 67 см |
| Колір | Azul |