








11 799 ₴
10 973,07 ₴
Стіл для настільного тенісу JOOLA Midsize ідеально підходить для тих, хто любить настільний теніс, але має мало місця. Крім настільного тенісу, цей багатофункціональний стіл ідеально підходить для карткових ігор або інших ваших потреб. Окремі половинки можна скласти разом і легко зберігати в більшості шаф або навіть під ліжком.
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Особливості:
Розміри: стіл для настільного тенісу має розміри 168 см (довжина) x 84 см (ширина) x 76 см (висота), ідеально підходить для використання в обмеженому просторі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joola |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4002560191170 |
| Артикул | 931431 |
| Артикул для відтворення на сайті | 931431 |
| Вага | 20,8 кг кг |
| Вага в упаковці | 22,5 кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 5,5 х 49 х 94 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | Аматорські |
| Колір поверхні стола | Сірий |
| Комплект поставки | Стіл <br /> Сітка |
| Конструкція | Складна |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал сітки | Нейлон |
| Назва | Тенісний стіл Joola Midsize Grey (19117) |
| Наявність сертифіката ITTF | Немає |
| Особливості | Бічна крайка |
| Регульоване натягування сітки | Немає |
| Розмір | 168 х 84 х 76 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип кріплення сітки | Гвинтове кріплення |
| Товщина стільниці | 6 мм мм |
| Колір сітки | Чорний |
| Ціна | 11199.00 |