









2 874 ₴
Конструкція каркаса столу Uquip Mercy виконана таким чином, що дозволяє впритул присунутися на кріслі до столу з будь-якого боку, при цьому стіл не заважає колінам. Під столом кріпиться щільна сітка, де можна розмістити столові прибори, або зберігати напої, щоб вони не нагрівалися на сонці.
Стільниця має достатні розміри, щоб за столом комфортно розмістилися 4 людини. У складеному вигляді стіл компактно розміщується в чохлі. Алюмінієва поверхня стільниці легко чиститься, і є максимально гігієнічної, оскільки алюміній не формує середовище для розмноження мікробів.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Uquip (Німеччина)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uquip |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 3.75 |
| Вага (Кг) | 3.45 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 68 см |
| Габарити упаковки | 900х160х200 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стільниця — 1 шт;<br/> Бічні планки стільниці — 2 шт.;<br/> Каркас — 1 шт;<br/> Сітка — 1 шт<br/> Чохол із ручкою — 1 шт. |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 700х700х680 мм |
| Розміри стільниці | 70x70 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Сріблястий,Серебристый |
| Ціна | 2874.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 30 |