


756 ₴
Найвищий триніжний стілець Uquip Darcy, висота якого відповідає висоті великого розкладного крісла, забезпечує значно більше комфорту, ніж малі моделі аналогічної конструкції, зберігаючи при цьому компактність у складеному вигляді. Достатньо широке сидіння виконане з поліестеру з посиленим плетенням нитки Ripstop, а міцний сталевий каркас припаде до вподоби тим, хто ставить під сумнів надійність алюмінієвої конструкції.
Триножна конструкція забезпечує максимальну компактність у складеному вигляді, дозволяючи розмістити стілець, як усередині похідного рюкзака, так і зручно прикріпивши його збоку, а в багажнику автомобіля такий стілець взагалі буде практично непомітним.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Uquip (Німеччина)
Термін гарантії 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uquip |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 1.10 |
| Вага (Кг) | 1.00 |
| Вид | Стільці |
| Висота сидіння | 47 см |
| Габарити упаковки | 700х80х80 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стілець; |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер Рипстоп |
| Призначення | Для трекінгу Kempingi | Рівнича ловля | Сад городу | Туризм |
| Вишукана | В наявності |
| Розміри | 380х330х480 мм |
| Розміри сидіння | 38х33 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Бежевий, бежевий |
| Ціна | 756.00 |
| МАКСИМАЛЬНА НАГРУЗКА, КГ | 100 |