



3 599 ₴
3 419,05 ₴
Легкий алюмінієвий штатив Bresser TR-688V (F002036) підходить для біноклів, зорових труб, відеокамер. Максимальне навантаження на штатив до 3 кг. Цангові затиски розкладних телескопічних ніжок вважаються одними з найнадійніших серед затисків такого классу. Кожна з ніжок має спеціальні гумові упори для стійкості штатива в будь-якому положенні та на будь-якій поверхні.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Количество секций | 3 |
| Тип головки | 2D |
| Тип | Головка |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4007922036724 |
| Аксесуари | Платформи для штативів |
| Артикул | 930144 |
| Вес | 1,82 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Детский возраст | Біноклі<br /> Підзорні труби<br /> Відеокамери<br /> Фотоапарати |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна висота зйомки | 171 см |
| Максимальная нагрузка | 3 кг |
| Материал | Алюминий |
| Назва | Штатив Bresser TR-688V (F002036) |
| Особенности | З гвинтом під штативне гніздо камери, бінокля, підзорної труби<br /> З можливістю повороту на 360 °<br /> Крюк для сумки |
| Розділ | Штативи |
| Розміри | Регулююча висота штативу від 63,5 до 171 см. Розміри у складеному вигляді, довжина 69 см |
| У комплекті | Швидкознімна пластина <br /> Сумка для штатива з плечовим ременем |
| Цвет | Black |
| Ціна | 3399.00 |