








4 299 ₴
4 084,05 ₴
Дошка для прасування Rolser K-S Black Tube Arena (K04016-2072) - якісний продукт з сучасним дизайном. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар. Підставка під праску має підвищену стійкість до впливу високої температури. Модель регулюється по висоті в шістьох положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Трубчасті ніжки надають конструкції стійкості та легко кріпляться до дошки в складеному стані, що унеможливлює її випадкове відкриття.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8420812000005 |
| Артикул | 931461 |
| Вес | 4,97 кг кг |
| Вага в упаковці | 5,5 кг |
| Высота | Від 78 до 93 см |
| Габарити упаковки | 148 х 46 х 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Материал | Сталь |
| Особенности | Підставка для праски <br /> Основа з металевою сіткою <br /> Регулювання за висотою |
| Размер | 110 х 32 см |
| Розміри поверхні для прасування | 110х 32см |
| Розміри у складеному вигляді | 144х 42х 8см |
| Цвет | Arena |