




2 299 ₴
Дошка для прасування Rolser K-Mini Surf Plata (K08001-1029) - ідеальний помічник, який не забере багато простору. Модель обладнана складаними ніжками для зручного зберігання. Алюмінієві ніжки, що легко складаються, з неслизькими пластиковими опорними точками для кращого зчеплення, запобігання шуму та можливих подряпин на опорній поверхні. Завдяки висувному гачку дошку можна повісити на вішак. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Виготовлена із переробленого технічного полімеру з додаванням металевих мікрочастин. Прасувальна дошка стійка до високих температур. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар. Досить широка для прасування будь-якого одягу, наприклад штанів, блузок, сорочок тощо.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8420812979851 |
| Артикул | 931468 |
| Вес | 1,52 кг кг |
| Вага в упаковці | 1,7 кг |
| Высота | Від 4 до 13,5 см |
| Габарити упаковки | 72 х 31 х 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Материал | Термопластик + сталь |
| Особенности | Регулювання по висоті <br /> Перфорована основа робочої поверхні |
| Размер | 72 х 29 х 13,5 |
| Розміри поверхні для прасування | 70 x 27 см |
| Розміри у складеному вигляді | 72 х 29 х 4 см |
| Цвет | Plata |