









5 399 ₴
5 129,05 ₴
Дошка для прасування Rolser K-TRES Verde (K03015-2069) має найбільшу робочу поверхню серед колекції Rolser, що дозволяє попрасувати речі без зайвих пересувань. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар. Підставка під праску або парогенератор містить гнучкий тримач проводу. Модель регулюється по висоті в одинадцяти положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Трубчасті ніжки надають конструкції стійкості та легко кріпляться до дошки в складеному стані, що унеможливлює її випадкове відкриття.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8420812948680 |
| Артикул | 931458 |
| Вес | 6,81 кг кг |
| Вага в упаковці | 7,1 кг |
| Высота | Від 58 до 99 см |
| Габарити упаковки | 170 х 47х 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Материал | Сталь |
| Особенности | Тримач проводу <br /> Підставка для парогенератора <br /> Основа з металевою сіткою <br /> Регулювання за висотою |
| Размер | 120 x 38 см |
| Розміри поверхні для прасування | 120 x 38 см |
| Розміри у складеному вигляді | 166 х 43 х 7 см |
| Цвет | Verde |