









4 699 ₴
Дошка для прасування Rolser K-UNO Plomo (K01015-2087) - якісний продукт з сучасним дизайном та широким функціоналом. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар. Підставка під праску стійка до високих температур. Модель регулюється по висоті в десятьох положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Трубчасті ніжки надають конструкції стійкості та легко кріпляться до дошки в складеному стані, що унеможливлює її випадкове відкриття.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Тип | Дошка для прасування |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8420812966646 |
| Артикул | 931454 |
| Вага | 5,59 кг кг |
| Вага в упаковці | 6,1 кг |
| Висота | Від 60 до 94 см |
| Габарити упаковки | 152 х 46 х 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Матеріал | Сталева |
| Особливості | Підставка для праски <br /> Основа з металевою сіткою <br /> Регулювання за висотою |
| Розмір | 115 x 35 см |
| Розміри поверхні для прасування | 115 x 35 cм |
| Розміри у складеному вигляді | 147х 42х 8 см |
| Колір | Plomo |