








33 999 ₴
Бігова доріжка Everfit TFK 350 (TFK-350) - поєднує в собі практичність, компактність та надійність, що робить її чудовим вибором для домашніх тренувань. Завдяки якісній конструкції та сучасним функціям, вона забезпечує комфортні та безпечні заняття для користувачів будь-якого рівня фізичної підготовки.
Ця модель оснащена інтуїтивною консоллю з підсвіткою, ручними датчиками пульсу та зручними швидкими кнопками для регулювання швидкості, що дозволяє максимально зосередитися на тренуваннях, не відволікаючись на налаштування.
Рекомендації з експлуатації тренажерів Everfit: З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання. Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення – негайно затягніть їх. Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітреку використовуйте килимки під тренажер відповідного розміру Toorx Exercise Machines Mat.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Everfit |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975999067 |
| Артикул | 931229 |
| Вес | 50 кг кг |
| Вага в упаковці | 59 кг |
| Габарити упаковки | 167 х 74 х 32 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Підставка для смартфона/планшета <br /> Сенсорні датчики вимірювання пульсу <br /> Складана конструкція <br /> Товщина бігового полотна - 1,6 мм |
| Зміна кутів нахилу | 3 рівня |
| Класс | Home line (для домашнього використання) |
| Кострукція | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная скорость | 16 км/год |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Особенности | Амортизація <br /> Вимірювання пульсу <br /> Регулювання кута нахилу <br /> Транспортувальні ролики <br /> Потужний двигун <br /> Аварійний ключ <br /> Програми |
| Пиковая мощность | 3 к.с. |
| ПОКАЗАНИЯ ДИСПЛЕЯ | Швидкість <br /> Пульс <br /> Дистанцію <br /> Час <br /> Калорії <br /> Поточна програма |
| Мощность двигателя | 2 к.с. |
| Программы | 1 ручна <br /> 12 попередньо встановлених <br /> 3 цільові режими для різноманітних тренувань |
| Размеры в рабочем виде | 163 х 74 х 135 см |
| Размеры в сложенном виде | 84 х 74 х 149,5 см |
| Регулировка угла наклона | Електричне |
| РОЗМІР БІГОВОГО ПОЛОТНА | 43 х 132 см |
| Система амортизации | 4 амортизаційних подушки та система повітряних амортизаторів |
| Тип | Електричні |
| Товщина деки | 1,6 мм |