







43 999 ₴
Everfit TFK 455 Slim — це сучасна бігова доріжка для домашніх тренувань із потужним двигуном, автоматичним регулюванням нахилу та компактним дизайном. Її функціональність дозволяє створити комфортні умови для різноманітних тренувань у будь-якому просторі. Вбудована функція HRC (Heart Rate Control) яка керує тренування на основі частоти серцевих скорочень (пульсу).
Особливості:Характеристики:
Для цього тренажера рекомендується придбати нагрудний кардіодатчик Toorx Chest Belt (FC-TOORX) призначений для бездротового вимірювання пульсу під час тренування. Кардіодатчик може взаємодіяти з біговими доріжками, велотренажерами, гребними тренажерами, орбітреками, сайкл-тренажерами, степерами, а також з усіма сумісними пристроями, що працюють на частоті 5,3 kHz.
Рекомендації з експлуатації тренажерів Everfit : З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання. Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення – негайно затягніть їх. Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітреку - використовуйте килимки під тренажер відповідного розміру Toorx Exercise Machines Mat.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Everfit |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975960432 |
| Артикул | 931216 |
| Вес | 55 кг кг |
| Вага в упаковці | 60 кг |
| Габарити упаковки | 170 x 76,5 x 26 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Тримач для телефону/планшету <br /> Складана конструкція <br /> Товщина бігового полотна - 1,6 мм<br /> Сенсорні датчики вимірювання пульсу<br /> Бездротовий нагрудний кардіодатчик (опційно) |
| Зміна кутів нахилу | 12% |
| Класс | Home line (для домашнього використання) |
| Кострукція | Портативні <br /> Складані |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная скорость | 16 км/год |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Особенности | 12 амортизаційних подушок <br /> Транспортувальні ролики <br /> Аварійний ключ <br /> Вимірювання пульсу <br /> Компактність <br /> Регулювання кута <br /> LCD-дисплей <br /> Функції HRC |
| Пиковая мощность | 3 к.с. |
| ПОКАЗАНИЯ ДИСПЛЕЯ | Швидкість <br /> Кут нахилу <br /> Пульс <br /> Дистанція<br /> Час <br /> Калорії <br /> Поточна програма тренування |
| Мощность двигателя | 2 к.с. |
| Программы | 12 попередньо встановлених програм <br /> 1 ручний режим для індивідуальних налаштувань <br /> 1 HRC-програма <br /> 1 програма Body Fat |
| Размеры в рабочем виде | 160 x 76 x 143 см |
| Размеры в сложенном виде | 25 x 76 x 160 см |
| Регулировка угла наклона | Електричне |
| РОЗМІР БІГОВОГО ПОЛОТНА | 42 x 127 см |
| Система амортизации | 12 амортизаційних подушок |
| Тип | Електричні |
| Товщина деки | 1,6 мм |
| Цвет | Black |