





38 499 ₴
36 574,05 ₴
Бігова доріжка Everfit TFK 355 Slim (TFK-355-SLIM) ідеально підходить для домашніх тренувань. Завдяки складаній конструкції та транспортувальним колещатам її легко переміщувати та зберігати навіть у невеликому приміщенні. Ця модель оснащена потужним двигуном та сучасними функціями для комфортних і продуктивних занять спортом. Бігова доріжка надійно фіксується на підлозі завдяки стійкій рамі та нековзним опорам, забезпечуючи максимальну стабільність навіть під час інтенсивних тренувань.
Особливості:
Характеристики:
Рекомендації з експлуатації тренажерів Everfit: З метою уникнення передчасного зносу або несправності, регулярно здійснюйте профілактичні перевірки тренажерів. Регулярно перевіряйте та змащуйте рухомі частини (напрямні, підшипники). Використовуйте спеціальні мастила для спортивного обладнання. Перевіряйте стан кріплень, болтів та інших деталей. У разі ослаблення – негайно затягніть їх. Для правильної установки та експлуатації бігової доріжки, велотренажера, гребного тренажера, орбітреку - використовуйте килимки під тренажер відповідного розміру Toorx Exercise Machines Mat.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Everfit |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975960487 |
| Артикул | 931215 |
| Вес | 48 кг кг |
| Вага в упаковці | 55 кг |
| Габарити упаковки | 170 x 76,5 x 26 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Тримач для телефону/планшету <br /> Складана конструкція <br /> Товщина бігового полотна - 1,6 мм<br /> Сенсорні датчики вимірювання пульсу |
| Зміна кутів нахилу | 3% |
| Класс | Home line (для домашнього використання) |
| Кострукція | Портативні <br /> Складані |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная скорость | 14 км/год |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Особенности | Амортизація <br /> Транспортувальні ролики <br /> Аварійний ключ <br /> Вимірювання пульсу <br /> Компактність |
| Пиковая мощность | 2,75 к.с. |
| ПОКАЗАНИЯ ДИСПЛЕЯ | Швидкість <br /> Пульс <br /> Дистанція <br /> Час <br /> Калорії <br /> Поточна програма тренування |
| Мощность двигателя | 1,75 к.с. |
| Программы | 12 попередньо встановлених програм |
| Размеры в рабочем виде | 163 x 75 x 143 см |
| Размеры в сложенном виде | 25 x 75 x 159 см |
| Регулировка угла наклона | Електричне |
| РОЗМІР БІГОВОГО ПОЛОТНА | 127 х 42 см |
| Система амортизации | 12 амортизаційних подушок |
| Тип | Електричні |
| Товщина деки | 1,6 мм |