





4 299 ₴
4 084,05 ₴
Драбина Rolser Taburete M/11 UNE 3 щаблі Antracita (MET004-1021) - надійний помічник в домашньому господарстві. Дана модель має три щаблі з протиковзним покриттям. Конструкція обладнана захистом від випадкового складання та розрахована на максимальне навантаження до 150 кг. Опорні ніжки мають пластикові накладки для більшої стійкості на слизьких поверхнях. Драбина сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE EN-14183.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8420812945610 |
| Артикул | 928602 |
| Вес | 6,4 кг кг |
| Высота площадки | 70 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 99 см |
| Длина в сложенном состоянии | 120 см |
| Общая высота | 120 см |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Количество ступеней | 3 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Робоча висота | 270 см |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 45 см см |