









4 399 ₴
4 091,07 ₴
Компактний бінокль Vortex Bantam HD 6.5x32 WP (BTM-6532) - це покоління високої роздільної здатності зображення. Сучасна HD-оптика дозволяє мінімізувати спотворення та досягти реалістичного зображення. Призми, виконані з високоякісного скла BAK4 сприяють досягти чіткого та контрастного зображення з чудовою кольоропередачею по всьому полю зору. Запатентоване багатошарове покриття антивідблиску лінз Vortex XR™ Lens Coatings дозволяє досягти максимального світлопропускання і чіткості картинки. Корпус виконаний у сучасному компонуванні Top Hinge (з верхнім шарнірним мостом), таким чином значно покращено балансування, бінокль зручно лягатє в руки. Вся оптика поміщена у міцний та легкий корпус який зовні має надійне захисне фірмове гумове покриття Rubber Armor. Легкий ергономічний корпус бінокля має водонепроникний та продутий інертним газом (сухим азотом), що дозволяє запобігти запотіванню оптики при різких змінах температури. Корпус біноклів компактний, легкий, а головне, зручний для захоплення пальцями рук.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 843829137126 |
| Артикул | 930482 |
| Вага | 410 г кг |
| Винесена окулярна точка | 18,7 мм |
| Габарити | 124,5 x 121,9 x 35 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Регулювання міжосьової відстані, мм: 51 - 69 Корекція діоптрію: +5/-5 |
| Діаметр вихідної зіниці | 4,9 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Клас | Для полювання |
| Кратність наближення | 6.5х |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З багатошаровим просвітленням (Multi coated) |
| Максимальне збільшення: | 7 |
| Матеріал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 3,7 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні з декількома фіксованими положеннями |
| Поле зору на 1000 м | 122 м |
| Реальний кут зору | 7.6° |
| Світлосила | 24 |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкції | Roof |
| Фактор сутінків | 14.42 |
| Колір | Green; Green |