








5 799 ₴
5 509,05 ₴
Дошка для прасування Rolser K-22 Black Tube Plomo (K06016-2087) - якісний продукт з сучасним дизайном та широким функціоналом. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар. Підставка під праску стійка до високих температур. Модель регулюється по висоті в десятьох положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Трубчасті ніжки надають конструкції стійкості та легко кріпляться до дошки в складеному стані, що унеможливлює її випадкове відкриття.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8420812975464 |
| Артикул | 930457 |
| Вес | 6 кг кг |
| Высота | Від 60 до 94 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Материал | Сталь |
| Особенности | Підставка для праски Основа з металевою сіткою Регулювання за висотою |
| Размер | 120 x 38 см |
| Розміри у складеному вигляді | 166 х 42 х 8 см |
| Цвет | Plomo |