





15 399 ₴
14 629,05 ₴
Баскетбольна стійка Garlando Cleveland (BA-14) регулюється по висоті, призначена для дорослих гравців. Модель ідеально підходить для використання на вулиці.
Особливості:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975800189 |
| Артикул | 929791 |
| Вага в упаковці | 23 кг |
| Габарити упаковки | 115,5 x 77 x 26,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал кольца | Сталь |
| Матеріал сітки | Поліпропілен |
| Материал труб | Сталь |
| Матеріал щита | Водостійкий поліпропілен |
| Особенности | Діаметр кільця: 45 см<br /> Висота кошика: 200-305 см<br /> Комплектація: щит, кільце, сітка, стійка, основа<br /> Вага: 21 кг |
| Размер | Щит: 112 x 72 x 3 см<br /> Основа: 108 x 74 x 17 см |
| Тип | Стійки |
| Цвет | Black/Orange |