





9 799 ₴
9 309,05 ₴
Баскетбольна стійка Garlando Memphis (BA-13) регулюється по висоті, призначена для розваг усієї родини. Модель ідеально підходить для використання як на вулиці, так і всередині приміщень.
Особливості:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975800172 |
| Артикул | 929765 |
| Вага в упаковці | 13,5 кг |
| Габарити упаковки | 70 x 23 x 99,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал кольца | Сталь |
| Матеріал сітки | Поліпропілен |
| Материал труб | Сталь |
| Матеріал щита | Водостійкий поліпропілен |
| Особенности | Діаметр кільця: 45 см<br /> Висота кошика: 190-260 см<br /> Комплектація: щит, кільце, сітка, стійка, основа<br /> Вага: 11,5 кг |
| Размер | Щит: 90 x 60 x 2 см<br /> Основа: 90 x 60 x 15 см |
| Тип | Стійки |
| Цвет | Black/Orange |