






5 499 ₴
Highlander Forces Loader Rucksack 66L Olive (NRT066-OG) - надійний тактичний рюкзак, призначений для використання в найсуворіших умовах. Модель виготовлена із міцного водостійкого поліестеру 1000D XTP, має фастекси Duraflex і самовідновлювальні блискавки 10. Все це гарантує, що даний рюкзак витримає тривалу експлуатацію. Регульована вентильована спинка і регульований поясний ремінь розподіляють навантаження та мають м’які підкладки, щоб забезпечити Вам комфорт під час багатоденного носіння. Окрім кількох внутрішніх відділень, модель має систему кріплень MOLLE та еластичну стяжку зверху, тож Ви можете оптимізувати рюкзак для перенесення всього необхідного спорядження під час тривалих виходів.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5034358030568 |
| Артикул | 929615 |
| Вес | 2,3 кг кг |
| Гарантийный срок | Система кріплення Molle мес |
| Гарантія | 12 місяців |
| ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ | 3 кишені об'ємом 2,6 л (18 х 37 см) на блискавках |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Объем | 66 л л |
| Особенности | Водовідштовхуючий |
| Назначение | Для військових |
| Розміри | 76 x 34 x 30 см |
| Тип | Дволямковий |
| Цвет | Olive |