






2 749 ₴
2 611,55 ₴
Дошка для прасування Rolser K-Mini Surf Negro (K08001-1023) - ідеальний помічник, який не забере багато простору. Модель обладнана складаними ніжками для зручного зберігання. Завдяки висувному гачку дошку можна повісить на вішалку. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Виготовлена із переробленого технічного полімеру з додаванням металевих мікрочастин. Прасувальна дошка стійка до високих температур. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8420812979844 |
| Артикул | 929915 |
| Вес | 1,52 кг кг |
| Вага в упаковці | 1,7 кг |
| Высота | Від 4 до 13,5 см |
| Габарити упаковки | 72 х 31 х 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Материал | Термопластик + сталь |
| Особенности | Регулювання по висоті<br /> Перфорована основа робочої поверхні |
| Размер | 72 х 29 х 13,5 |
| Розміри поверхні для прасування | 70 x 27 см |
| Розміри у складеному вигляді | 72 х 29 х 4 см |
| Цвет | Negro |