





11 399 ₴
10 601,07 ₴
Нове покоління найпопулярнішої лінійки біноклів Vortex Crossfire HD - це покоління високої роздільної здатності зображення. Сучасна HD-оптика дозволяє мінімізувати спотворення та досягти реалістичного зображення. Призми, виконані з високоякісного скла BAK4, та лінзи з повним багатошаровим просвітленням також допомагають досягти чіткого та контрастного зображення з чудовою кольоропередачею по всьому полю зору. Корпус виконаний у сучасному компонуванні Top Hinge (з верхнім шарнірним мостом), таким чином значно покращено балансування, бінокль став набагато зручніше лягати в руки. Легкий ергономічний корпус бінокля Vortex Crossfire HD 10x50 WP оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникністю та заповнений сухим азотом. Велике та зручне центральне колесо фокусування робить процес налаштування швидким та зручним. Мінімальна дистанція фокусування бінокля настільки хороша, що дозволяє буквально спостерігати навіть те, що відбувається на відстані півтора метра. Про тих, хто вважає, що бінокль з подібними характеристиками за доступною ціною створити просто неможливо, можна сказати, що вони ніколи не тримали в руках Vortex Crossfire HD 10x50 WP.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Тип | Бінокль |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 875874009868 |
| Артикул | 927120 |
| Вага | 862 г кг |
| Вага в упаковці | 1,55 кг |
| Винесена окулярна точка | 17 мм |
| Габарити | 170 х 150 x 62 мм |
| Габарити упаковки | 20 х 18 х 12 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Діапазон діоптрійної корекції: 5/-5 Регулювання міжосьової відстані, мм: 60 - 76 |
| Діаметр вихідної зіниці | 5 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Клас | Для полювання |
| Кратність наближення | 10х |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Максимальне збільшення: | 10 |
| Матеріал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 1,83 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні наглазники з декількома фіксованими положеннями |
| Поле зору на 1000 м | 107 м |
| Реальний кут зору | 6.1 ° |
| Світлосила | 25 |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкції | Roof |
| Фактор сутінків | 22.36 |
| Колір | Green |