
9 384 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 31 кг кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 93.5x45.4x46.1 |
| Максимальна температура нагрівання води | 65 °C |
| Обсяг ємності для води | 96.1 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Час нагрівання | 196 хв |