


3 699 ₴
3 440,07 ₴
У серії продуктів «Rocket» GEWO поєднує в собі практичні сумки дорожні на колесах та рюкзаки з модним дизайном і привертає увагу. Незалежно від того, збираєтеся ви на матч, турнір чи подорожуєте, сумка дорожня GEWO Trolley XL Rocket запропонує вам достатньо місця для обладнання, персональних речей і її зручно переміщати на колесах.
Об'єм: 45 л
Розмір: 34 х 60 х 22 см
Вага: 3,0 кг
Матеріал: 600D Polyester
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gewo |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 931303 |
| Вага | 3 кг кг |
| Габарити | 34 х 60 х 22 см |
| Габарити упаковки | 52 х 49 х 8 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Особливості | На 2 колесах |
| Подшипник | Змійка |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Колір | Black |
| Штрихкод | 4251454821062 |