

2 399 ₴
Носіть своє спортивне спорядження стильно та комфортно зі спортивною сумкою Gewo Athletic. Елегантний чорний колір робить цю сумку ідеальною для будь-якого одягу, а її міцна конструкція та достатньо місця для зберігання гарантують, що все ваше спорядження буде безпечним і впорядкованим.
Регульований плечовий ремінь і зручні ручки дозволяють легко носити цю сумку, куди б вас не занесли ваші пригоди з настільного тенісу. Незалежно від того, збираєтеся ви в клуб на звичайний матч чи змагаєтесь на турнірі, у спортивній сумці GEWO є все необхідне для зручного транспортування вашого спорядження.
Замовте зараз і відчуйте ідеальне поєднання стилю та функціональності в спортивній сумці Gewo Athletic для спортивного спорядження.
Об'єм: 65 л
Розмір: 65 x 35 x 30 см
Бічні відділення: 3
Відділення для взуття: є
Плечовий ремінь: є
Вага: 0,9 кг
Матеріал: 600D Polyester + 210D Polyester
Універсальність: ідеально підходить для тренувань, турнірів і коротких подорожей, ця сумка стане надійним супутником будь-якого гравця в настільний теніс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gewo |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931330 |
| Вес | 0,9 кг кг |
| Габариты | 60 x 35 x 27 cm |
| Габариты упаковки | 52 х 49 х 8 см |
| Гарантия | 12 місяців |
| Подшипник | Змійка |
| Страна регистрации бренда | Німеччина |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Black |
| Штрихкод | 4251454832631 |