






5 399 ₴
Легендарні матчі не повинні забуватися. Їх можна відтворювати за допомогою настільного хокею Stiga. Хокей Stiga Play Off був випущений в 1983 році і після цього в його дизайні практично нічого не змінювалося. Через багато років, легендарна компанія Stiga випустила настільний хокей нового покоління з новою легендою – Пітером Форсбергом (Peter Mattias Forsberg). Форсберг – легендарний шведський хокеїст, в діях якого практично не було слабких місць. Він вважається одним з найвидатніших гравців усіх часів. Номер Пітера Форсберга в команді – 21. Так що назвою оновлена версія настільного хокею Стіга, зобов’язана йому. Він також став обличчям оновленої моделі хокею. Завдяки серії поліпшень і сучасному дизайну класичний Play Off робить крок у 21 століття.
Комплектація:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931286 |
| Вага в упаковці | 5,8 кг |
| Вес | 4 кг кг |
| Вид | Настільний хокей |
| Возраст | Від 7 років |
| Габариты упаковки | 97 х 51 х 9 см |
| Гарантия | 12 місяців |
| Количество игроков | 2 |
| Комплектация | Ігрове поле <br /> Механічні лічильники очок <br /> 2 команди гравців <br /> 2 шайби<br /> Сумка для зберігання |
| Назва | Настільний хокей Stiga Hockey Game Play Off 21 SWE/CAN + Gamebag (71-1145-35) |
| Особенности | Для домашнього використання |
| Размеры | 96 х 50 х 8 см |
| Размеры игрового поля | 90 х 50 х 8 - 12 см |
| Розділ | Спортивні настільні ігри |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Страна-производитель товара | Литва |
| Ціна | 5999.00 |
| Штрихкод | 7318681145358 |