


899 ₴
854,05 ₴
Сумка для настільної гри Stiga Gamebag дозволяє легко зберігати і захищати вашу гру від пилу, а також дозволяє легко брати гру з собою. Довгі ручки дають можливість повісити його на гачок. Всередині сумки ви знайдете мішечок, який ідеально підходить для додаткових частин або шайб і м’ячів, або для простого складання сумки, коли ви нею не користуєтеся. Усі настільні ігри STIGA, як хокей, так і футбол, поміщаються в сумку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931190 |
| Вага в упаковці | 0,25 кг |
| Вес | 0,24 кг кг |
| Вид | Сумка-чохол |
| Габариты упаковки | 3 х 16 х 29 см |
| Комплектация | Сумка-чохол |
| Назва | Сумка для настільної гри Stiga Gamebag (71-1145-99) |
| Особенности | Складається в чохол |
| Размеры | 50 х 95 х 12 см |
| Розділ | Спортивні настільні ігри |
| Стара ціна | 1249.00 |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ціна | 1049.00 |