
1 949 ₴
1 851,55 ₴
Набір для настільного тенісу Gewo Easy Clip — це саме те, що вам потрібно, щоб розпочати гру в настільний теніс, його легко одягати та знімати, коли стіл для настільного тенісу потрібно зберігати. Сітка для настільного тенісу Gewo Easy Clip підходить для більшості столів стандартного розміру та відрізняється професійним виглядом і довговічністю! Дуже компактна металева сітка з пластиковим покриттям, просте у використанні кліпсове кріплення. За допомогою гвинта регулювання висоти та петлі натягу сітки можна оптимально відрегулювати висоту та натяг сітки, г умові накладки захищають ваш стіл. Відповідає специфікаціям ITTF і DTTB
Торгова марка Joola один із найстаріших виробників у світі настільного тенісу. Заснована в Німеччині в 1952 році як виробник столів для настільного тенісу. На сьогоднішній час фірма випускає весь спектр тенісного обладнання, від ракеток до тенісних тренажерів. ТМ JOOLA є спонсором найбільших турнірів у світі, включаючи Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та USA NTTC.
Стандарти, сертифікати : відповідає специфікаціям ITTF і DTTB, EN 14468-2 (цей стандарт встановлює вимоги до комплектів сіток, постійно або тимчасово прикріплених до столу для настільного тенісу)
Використання: приміщення
Кріплення: кліпсове
Вага : кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gewo |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931055 |
| Артикул для отображения на сайте | 931055 |
| Вага в упаковці | 1,575 кг |
| Вес | 0,9 кг кг |
| Вид | Сітки |
| Габариты упаковки | 27 х 24 х 5 см |
| Гарантия | 12 місяців |
| Комплект поставки | Сітка з кріпленням |
| Конструкция | Для закритих приміщень |
| Материал сетки | Бавовна |
| Назва | Сітка для настільного тенісу Gewo Easy Clip (19930000) |
| Наявність сертифіката ITTF | Нет |
| Регулируемое натяжение сетки | Є |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Німеччина |
| Страна-производитель товара | Індія |
| Тип крепления сетки | Швидке кріплення |
| Цвет сетки | Чорний |
| Ціна | 2199.00 |