




34 999 ₴
33 249,05 ₴
Gewo AWR Fun Outdoor - всепогодний тенісний стіл, призначений для гри в настільний теніс як на вулиці, так і в закритих приміщеннях. Ігрова поверхня виконана з меламінових плит товщиною 5 мм із металевою окантовкою по периметру. Каркас та ніжки виготовлені з металевих трубок діаметром 25 мм із порошковим фарбуванням. Чотири здвоєні транспортувальні колеса діаметром 125 мм, два з яких обертаються на 360°, суттєво полегшують переміщення столу за потреби. Тенісний стіл оснащений сіткою та тримачем для ракеток і м'ячів. Складана конструкція з автоматичною системою блокування забезпечує зручне зберігання столу в домашніх умовах. Піднявши одну з половинок стільниці, тенісний стіл можна використовувати як для одиночних тренувань, так і для гри людьми з обмеженими можливостями. Стільниця забезпечує хороший відскок м'яча, а покриття антивідблиску дозволяє грати довше, не напружуючи очей. Тенісний стіл Gewo AWR Fun Outdoor відповідає Європейським стандартам безпеки EN 14468-1/2.
Особливості:
- продукція виготовлена в Німеччині, що є синонімом високих стандартів і технологій. Цей знак є одним із найшанованішим у світі позначенням походження товарів
У комплект постачання входить сітка для настільного тенісу з практичним затискним механізмом.
Умови використання і зберігання: тенісні столи призначені для гри на вулиці можна залишати на відкритому повітрі цілий рік. Слід уникати впливу сонячних променів які можуть спричинити деформацію ігрової поверхні. Для більшої довговічності та зберіганні в чистоті ігрової поверхні рекомендується покривати тенісні столи чохлом. Столи для настільного тенісу повинні бути захищені від поривів вітру або шторму.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gewo |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931064 |
| Артикул для отображения на сайте | 931064 |
| Вага в упаковці | 58,5 кг |
| Вес | 53 кг кг |
| Вид | Столи |
| Габариты упаковки | 162 x 10 x 144 см |
| Гарантия | 12 місяців |
| Длина | Меламін см |
| ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Розміри у складеному вигляді (з сіткою): 184 x 66,5 x 187 см Розміри у складеному вигляді (без сітки): 152,5 x 66,5 x 187 см |
| Класс | Тренировочные |
| Колір поверхні стола | Синій |
| Комплект поставки | Стіл Сітка |
| Конструкция | Всепогодний |
| Назва | Тенісний стіл Gewo AWR Fun Outdoor Blue (105156500) |
| Наявність сертифіката ITTF | Нет |
| Особенности | Наявність коліщаток Сітка у комплекті Тримачі для ракеток та м'ячів |
| Размер | 274 x 152,5 x 76 см |
| Регулируемое натяжение сетки | Є |
| Состояние | Складана |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Німеччина |
| Страна-производитель товара | Німеччина |
| Тип крепления сетки | Швидке кріплення |
| Толщина столешницы | 5 мм мм |
| Цвет сетки | Чорний |
| Ціна | 32499.00 |