




37 999 ₴
36 099,05 ₴
Розкладний стіл для настільного тенісу Gewo Indoor Duo сконструйований для закритих приміщень, ідеально підходить для шкільних і спортивних занять, а також як тренувальний стіл для клубів. Завдяки технології 3tecWOOD premium, поверхня столу товщиною 22-мм з багатошаровим покриттям антивідблиску має рівномірний відскок, підвищуючи вашу загальну ефективність гри. Стіл виготовлений в Німеччині, що гарантує високу якість виробу. Стіл відповідає нормам безпеки для шкіл і спортивних клубів. Вибирайте з яскравих зелених або синіх кольорів і доповнюйте свій стиль неперевершеною якістю.
Бренд GEWO успішно увійшов у світ настільного тенісу в 1956 році розпочавши виробництво тенісних столів. Знадобилося близько 10 років, щоб стати провідним виробником столів для настільного тенісу в Європі. У 1991 році компанія GEWO мала "друге народження", коли Франк Кошник (Frank Koschnick) і Вольфганг Сонс (Wolfgang Sohns) очолили компанію, зробивши наголос на виняткову якість продукції. Вони вивели GEWO в число найбільших тенісних брендів Німеччини і запропонували весь асортимент товарів для настільного тенісу найвищої якості.
Особливості:
Ігрова поверхня для швидкісної гри - Тенісний стіл Gewo Indoor Duo виготовлений в Німеччині, має поверхню столу товщиною 22 мм зроблену зі спеціальної деревини по технології 3tecWOOD та має багатошарове покриття антивідблиску. Стіл для настільного тенісу Gewo Indoor Duo забезпечує рівномірний відскок м'яча, підвищуючи вашу загальну ефективність гри. Стіл ідеально підходить для шкільних і спортивних занять, а також як тренувальний стіл для клубів.
Технологія 3tecWOOD premium - для виробництва столів для настільного тенісу у приміщенні, Gewo використовує спеціально розроблену для тенісних столів дошку зі стружки деревини. Зовнішні шари стільниці особливо тонкі і сильно спресовані, що дозволяє зробити поверхню максимально гладкою. Конструкція дошки забезпечує стабільну та точну за розміром поверхню з екологічно чистого виробництва, сертифікованого PEFC (Програма підтримки лісової сертифікації). На заводі ця поверхня обробляється в три виробничих етапи, що повторюються, шляхом нанесення декількох шарів грунтовки, фарби та лаку.
- продукція виготовлена в Німеччині, що є синонімом високих стандартів і технологій. Цей знак є одним із найшанованішим у світі позначенням походження товарів
У комплект постачання входить сітка для настільного тенісу з практичним затискним механізмом.
Умови використання і зберігання: Стіл для настільного тенісу рекомендується розміщувати лише в сухих приміщеннях з вологістю до 60%, з гарною циркуляцією повітря. Слід уникати впливу сонячних променів і не експлуатувати на вулиці під сонцем та дощем.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gewo |
| Особенности | Наличие колесиков |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931062 |
| Артикул для отображения на сайте | 931062 |
| Вага в упаковці | 106,5 кг |
| Вес | 95,5 кг кг |
| Вид | Столи |
| Габариты упаковки | 16 х 145 х 160 см |
| Гарантия | 12 місяців |
| Длина | ДСП см |
| ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Розміри в складеному стані: 62 х 152,5 х 161 см |
| Класс | Аматорські |
| Колір поверхні стола | Синій |
| Комплект поставки | Стіл |
| Конструкция | Для закритих приміщень |
| Назва | Тенісний стіл Gewo Indoor Duo Blue (106516500) |
| Наявність сертифіката ITTF | Нет |
| Размер | 274 х 152,5 х 76 см |
| Состояние | Складана |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Страна регистрации бренда | Німеччина |
| Страна-производитель товара | Німеччина |
| Толщина столешницы | 22 мм мм |
| Ціна | 33549.00 |