









2 999 ₴
2 849,05 ₴
Cумка-візок ShoppingCruiser Foldable Black (604320) має велику основну кишеню та термокишеню для збереження свіжості продуктів. Виготовлена з водостійкого нейлону з додатковим водозахисним покриттям. Її можна легко зняти з візка та використовувати окремо. Завдяки легкій алюмінієвій рамі та складаній опорній частині, дана модель зручна в транспортуванні та зберіганні. Колеса можна швидко зняти та почистити. Неопренова ручка додає комфорту під час використання в холодну пору року. Максимальне навантаження до 25 кг.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SHOPPINGCRUISER |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 927297 |
| Вага в упаковці | 2,3 кг |
| Вес | 1,7 кг кг |
| Габариты упаковки | 55 х 48 х 12 см |
| Гарантия | 24 місяці |
| Длина | Однотонні моделі см |
| Материал | Aluminium + Nylon |
| Объем | 45 л л |
| Особенности | Складна |
| Размеры | 100 x 45 x 34 см |
| Размеры в сложенном виде | 50 х 45 х 9 см |
| Розміри сумки без шасі | 60 х 30 х 25 см |
| Страна регистрации бренда | Нидерланды |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Сумки-візки |
| Цвет | Black |
| Штрихкод | 8717253643206 |