









7 699 ₴
Сумка-візок 3 Wheels має всі переваги візків торгової марки ShoppingCruiser® - легкість, міцність, стійкість, компактність. Чотириколісна система забезпечує велику стійкість і маневреність, а також можливість вести візок з покупками або іншим багажем попереду Вас. Конструкцією шасі передбачено триточкову опору коліс, завдяки чому сумка-візок сама по собі стійка, а також може служити користувачеві додатковою опорою при ходьбі. Передня пара коліс має можливість незалежного розвороту на 360°, що дозволяє легко маневрувати під час руху.
Завдяки надійній сумці-візку 3 Wheels для покупок від ShoppingCruiser® походи в магазин та на ринок за продуктами будуть вам в задоволення.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SHOPPINGCRUISER |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928364 |
| Вага в упаковці | 3,8 кг |
| Вес | 3,5 кг кг |
| Габариты упаковки | 53 х 38 х 12 см |
| Гарантия | 12 місяців |
| Длина | Однотонні моделі см |
| Материал | Polyester |
| Объем | 72 л л |
| Особенности | Складна |
| Размеры | 100 x 55 x 46 см |
| Размеры в сложенном виде | 50 х 35 х 9 см |
| Розміри сумки без шасі | 60 x 35 x 25 см |
| Страна регистрации бренда | Нидерланды |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Сумки-візки |
| Цвет | Blue |
| Штрихкод | 8717253500622 |