


3 479 ₴
Інтелектуальний мікропроцесорний зарядний пристрій Technoline BC700 - європейський бестселер, який підтверджує свою надійність та безпечність роками, та має всі найнеобхідніші функціональні режими для заряджання та обслуговування найпоширеніших типів акумуляторних батарей AA та ААА. Цей пристрій не лише заряджає обраною силою струму, але й має режими розряду, тестування та відновлення акумуляторів. А основною перевагою є наявність чотирьох незалежних каналів, де для кожного з чотирьох акумуляторів можна обрати окремий режим, та встановити окремі параметри струму. Таким чином Technoline BC700 є універсальним зарядним пристроєм, здатним не тільки забезпечити довгу та стабільну роботу акумуляторів, але й відновити старі та пошкоджені акумуляторні батареї.
Режими роботи:
Характеристики та собливості конструкції:
Живлення:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.335 |
| Вага, г | 230 |
| Вид | Для відеокамери | Для фотопарату | Універсальні |
| Габарити упаковки | 160 х 148 х 63 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Індикатор пристрою | Дисплей |
| Кількість каналів | 4 |
| Комплектація | Зарядний пристрій<br/> Блок живлення 100 - 240 V, 50/60 Hz (довжина дроту190 см)<br/> Інструкція українською мовою |
| Максимальний струм живлення, mA | 700 |
| Вишукана | В наявності |
| Живлення ЗП | Мережа 220V |
| Призначення | Відеознімання, Для дому, Для ліхтарів, Повсякденне використання, Фотознімання |
| Розміри | 130 х 75 х 40 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Інтелектуальне |
| Тип акумуляторів, що заряджаються | Нікель-кадмієві (Ni-Cd), Нікель-металогідридні (Ni-Mh) |
| Типорозмір | AA|AAA |
| Функції | Відновлення — вибір струму заряду — захист від перезаряджання — незалежні канали заряду — забезпечення місткості — всеряджання |
| Колір | Чорний |
| Ціна | 2238.00 |
| Штрихкод | 4029665007007 |