









606 ₴
З допомогою органайзерів від польського бренду Springos, ви ідеально оптимізуєте внутрішній простір у себе вдома. Всі речі завжди будуть на своїх місцях, легкодоступні у будь-який час. Органайзер являється універсальними, найчастіше слугує для зберігання вмісту багажника авто, а також для дому (одягу, аксесуарів, дитячих іграшок).
Виріб в розкладеному вигляді має розміри3 x 32 x 32 см та розділений на 3 секції. Виконаний з нетканого матеріалу, а бічні стінки та перегородки підсилені, що робить конструкцію доволі міцною. Органайзер легко складати та розкладати, завдяки чому він простий й зручний в переміщенні. Класичні кольори чудово впишуться у будь-яке авто чи дім та однозначно не зіпсують загальний інтер'єр.
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Польща кг |
| Вікова група | Чорний |
| Гарантія | 14 днів |
| ДЕКОРИРОВАННЯ | 32 |
| Довжина, см | 50 |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Розміри в складеному вигляді: 32 x 32 x 4 см |
| Жесткість коліс | Для дрібниць |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Матеріал | 32 |
| Призначення | Дитячі; Для аксесуарів; Для нижньої білизни; Для одягу. Для ременів; Універсальний |
| Особливості | Прямокутна |
| Подшипник | 32 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Полиэстер |
| Форма | Прямокутна |
| ШИРИНА, СМ | 32 |
| см | Довжина |