






245 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
З допомогою органайзерів від польського бренду Springos, ви ідеально оптимізуєте внутрішній простір у себе вдома. Всі речі завжди будуть на своїх місцях, легкодоступні у будь-який час. Органайзер являється універсальними та служить для впорядкування взуття в шафі чи гардеробі. Використовуючи його, вам не доведеться турбуватися про потворний вигляд розкиданого взуття.
Розміри ящика1 x 12.5 x 12.5 см, конструкція жорстка, відкривається з лицевої частини. Завдяки спеціальним з'єднанням, коробки можна поскладати одна на одну. Виріб виконано з поліпропілену, матеріал не вбирає запахів та не вибагливий у догляді. Органайзер дуже легкий, завдяки чому його просто та зручно переміщати. Окрім охайного вигляду, ваше взуття буде захищене від пилу та вологи, а також не досяжне для домашніх улюбленців.
ОСОБЛИВОСТІ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 31 см |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Польща кг |
| Вікова група | Рожевий |
| Гарантія | 14 днів |
| ДЕКОРИРОВАННЯ | 21.5 |
| Довжина, см | 31 |
| ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | Розміри: 31 x 21.5 x 12.5 см |
| Жесткість коліс | Для взуття |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Призначення | Для взуття. Універсальний |
| Особливості | Прямокутна |
| Подшипник | 12.5 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Поліпропілен |
| Форма | Прямокутна |
| ШИРИНА, СМ | 12.5 |
| см | Довжина |