





3 999 ₴
Дошка для прасування Rolser K-S 110х32 см Coto-Lima (K04015-2067) - якісний продукт з сучасним дизайном. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар. Підставка під праску має підвищену стійкість до впливу високої температури. Модель регулюється по висоті в шістьох положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Трубчасті ніжки надають конструкції стійкості та легко кріпляться до дошки в складеному стані, що унеможливлює її випадкове відкриття.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928614 |
| Вага в упаковці | 5,3 кг |
| Вес | 4,97 кг кг |
| Высота | Від 78 до 93 см |
| Габариты упаковки | 148 х 46 х 12 см |
| Гарантия | 12 місяців |
| Материал | Сталь |
| Особенности | Підставка для праски<br /> Основа з металевою сіткою<br /> Регулювання за висотою |
| Размер | 110 х 32 х 93 см |
| Размеры в сложенном виде | 144 х 42 х 8 см |
| Розміри поверхні для прасування | 110х 32см |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Іспанія |
| Цвет | Lima |
| Штрихкод | 8420812922758 |