









2 999 ₴
Драбина Rolser Escalera Brico 3 щаблі (BRI001) - сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE-EN131. Максимальне навантаження - 150 кг. Модель рекомендована як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина обладнана захистом від випадкового складання. Модель має три щаблі з антиковзною структурою. Зручна ергономічна полиця для інструментів із вбудованим гаком для навісного інвентарю. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 928604 |
| Вес | 3,16 кг кг |
| Высота площадки | 59 см |
| Гарантия | 12 місяців |
| Длина в сложенном состоянии | 130,3 см |
| Довжина в розсунутому стані | 59 см |
| Общая высота | 130,3 см |
| Количество степеней | 3 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Робоча висота | 259 см |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Іспанія |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 41,3 см см |
| Штрихкод | 8420812015030 |