







3 599 ₴
Валіза Gabol Cloud (S) Turquoise (114022-018) одна з найлегших у своєму класі. Модель оснащена кодовим замком TSA системи для підвищення безпеки. Каркас дна легкий та міцний. На фронтальнійній частині розміщено дві кишені на блискавці. Внутрішній простір має одне основне відділення з ременями для фіксації речей. Вона легка, маневрена і зручна для транспортування.
Валіза має чотири колеса з можливістю розвороту на 360°. Конструкція забезпечує рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що сприяє плавному руху та маневреності валізи. Колеса виготовлені з термопластичного поліуретану (TPU). Цей матеріал має міцність порівнянну з пластиком, гнучкістю силікону, а також підвищену стійкість до перепадів температури та стирання. Завдяки цьому колеса мають тривалий термін експлуатації. Відмінною особливістю коліс із TPU-матеріалу є зниження шуму до мінімуму під час руху валізи нерівною поверхнею.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GABOL |
| Тип | Чемодан |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 927045 |
| Вага в упаковці | 2,2 кг |
| Вес | 2 кг кг |
| Габариты | 55 x 38 x 20 см |
| Габариты упаковки | 58 x 40 x 22 см |
| Гарантия | 12 місяців |
| Материал корпуса | Текстиль |
| Объем, л | 31 |
| Особенности | Із зовнішніми кишенями<br /> З висувною ручкою<br /> З кодовим замком<br /> На 4-х колесах<br /> Ручна поклажа |
| Размер | Маленький (до 50 л) |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Turquoise |
| Штрихкод | 8425126184885 |