









3 949 ₴
Валіза Gabol Queens (S) Verde Mint (125022-045) – це більше, ніж просто валіза. Це ваш найкращий помічник для комфортної, безпечної та стильної подорожі. Виготовлена з поліпропілену, матеріалу, відомого своєю легкістю та міцністю. Вона здатна витримати значні випробування і при цьому зберегти ваші речі в ідеальному порядку.
Ця валіза дозволить вам переносити більше речей, не турбуючись про вільний простір. Місткість 42,1 літра з можливістю розширення до 47,9 літра та розмірами, що підходять для ручної поклажі (40 x 54 x 22/25 см). Внутрішня частина розділена перегородкою на два відділення, також є додаткові кишені для максимальної організації речей. Чотириколісна різноспрямована подвійна система коліс забезпечує плавну та маневрову їзду, а вбудований замок TSA захищає ваші речі та полегшує міжнародні поїздки. Крім того, вага всього 2,8 кг.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GABOL |
| Тип | Чемодан |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931363 |
| Вага в упаковці | 2,9 кг |
| Вес | 2,8 кг кг |
| Габариты | 54 x 40 х 22-25 см |
| Габариты упаковки | 56 x 42 x 25 см |
| Гарантия | 12 місяців |
| Материал корпуса | Полипропилен |
| Объем, л | 42 |
| Особенности | З висувною ручкою<br /> З кодовим замком <br /> На 4-х колесах <br /> Ручна поклажа |
| Размер | Маленький (до 50 л) |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Verde Mint |
| Штрихкод | 8425126251976 |