









4 679 ₴
Валіза Gabol Queens (L) Plata (125047-022) – це більше, ніж просто валіза. Це ваш найкращий помічник для комфортної, безпечної та стильної подорожі. Виготовлена з поліпропілену, матеріалу, відомого своєю легкістю та міцністю. Вона здатна витримати значні випробування і при цьому зберегти ваші речі в ідеальному порядку.
Ця валіза дозволить вам переносити більше речей, не турбуючись про вільний простір. Місткість 109,6 літра з можливістю розширення до 120,2 літра. Внутрішня частина розділена перегородкою на два відділення, також є додаткові кишені для максимальної організації речей. Чотириколісна різноспрямована подвійна система коліс забезпечує плавну та маневрову їзду, а вбудований замок TSA захищає ваші речі та полегшує міжнародні поїздки. Крім того, вага всього 4,3 кг.
Особливості:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GABOL |
| Тип | Чемодан |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931362 |
| Вага в упаковці | 4,9 кг |
| Вес | 4,3 кг кг |
| Габариты | 75 x 51 x 31-34 см |
| Габариты упаковки | 80 х 55 х 34 см |
| Гарантия | 12 місяців |
| Материал корпуса | Полипропилен |
| Объем, л | 109 |
| Особенности | З висувною ручкою<br /> З кодовим замком <br /> На 4-х колесах |
| Размер | Гігант (понад 100 л) |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Цвет | Plata |
| Штрихкод | 8425126252065 |