

761 ₴
715,34 ₴
М'яч для гімнастики inSPORTline Top Ball 75 см Гімнастичний м'яч inSPORTline Top Ball - модель, що належить до нового покоління професійних гімнастичних м'ячів. Верхня куля inSPORTline виготовлена з високоякісного міцного ПВХ вантажопідйомністю 600 кг з нековзною обробкою. Серія гімнастичних м’ячів Top Ball випускається різних розмірів та кольорів. У комплект входить ручний насос, який дозволяє легко та швидко надувати виріб. Кулі inSPORTline Top Ball застосовуються у фітнес, кардіотренуванні та реабілітаційних вправах. Модель призначена для домашнього та комерційного використання.
Технічний опис:
Універсальний м'яч для тренажерного залу
Матеріал: високоміцний ПВХ
Неслизька поверхня
Вантажопідйомність: 600 кг
Розмір: 75 см (допуск + - 5 см)
вага: приблизно 1120 г.
У комплект входить: ручний насос
Застосування: фітнес, кардіо та реабілітаційні вправи
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Пользовательские характеристики | |
| > | > |
| Вес(г) | 1120 g |
| Высота пользователя | 175-185 cm |
| Диаметр мяча | 75 cm |
| Диаметр, см | Нет |
| Доставка/Оплата | В наличии |
| Максимальный вес нагрузки | 600 кг |
| Местный массаж | Нет |
| Насос в комплекте | Да |