




3 199 ₴
Сучасна сумка-візок Rolser Saquet LN 4 Negro (SAQ056-1023) стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або на ринок за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Розкладна основа виконана з алюмінію, а опора - з міцного термостійкого пластику. Дві пари литих ультралегких коліс діаметром 15 см сприяють відмінній маневреності та підвищеній стійкості візка в процесі експлуатації. Внутрішня частина рукоятки має пластикове покриття для комфортного транспортування сумки-візка в холодну пору року. Міцний поліестеровий матеріал сумки захистить вміст від дощу та снігу. Сумка знімна, має зручну широку горловину, яка стягується шнуром з фіксатором. Верх сумки накритий захисним клапаном. На дні сумки передбачене жорстке вставне пластикове дно. Візок дуже мобільний і стійкий, він легко розкладається та складається.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 929641 |
| Бренда | Rolser |
| Вага | Negro кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Polyester 400D PVC |
| Обсяг | 43 л л |
| Особливості | Складна |
| Розміри | 39 x 31 x 105 см |
| Розміри в складеному вигляді | 39 x 21,5 x 105 см |
| Розміри сумки без шасі | 34 x 22 x 58 см |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-вивідувач товару | Іспанія |
| Тип | Сумки-візки |
| Колір | Negro |
| Штрихкод | 8420812990931 |